Dárkový poukaz

Pokud chcete obdarovat vaše blízké a nemáte tip na vhodný dárek, nabízíme vám možnost objednání dárkového poukazu na ubytování v apartmánech Kolonáda.

Apartmán Superior

Dárek, který vždy potěší. Ideální příležitost k ubytování v apartmánu Superior může být například svátek zamilovaných (Sv. Valentýn – 14.2.), svatební cesta nebo přímo svatební noc, výročí svatby apod. Doporučujeme jako dárek pro manžela / manželku, přítele / přítelkyni. Pokud si budete přát, můžeme do apartmánu přichystat např. šampaňské, květiny nebo si můžete objednat masáže a další služby přímo do apartmánu.

Apartmán Classic

Poukaz na ubytování v apartmánu Classic může být vhodným dárkem pro rodiče, rodinu s dětmi nebo jen pro vaše blízké k rekreaci. Pokud si budete přát, můžeme pro vás stejně jako u ostatních apartmánů připravit do pokoje například šampaňské nebo květiny, případně si můžete objednat masáže a další služby přímo do apartmánu.

Apartmán Junior

Nejnovější apartmán Junior je zařízen v moderním duchu a je vhodný pro jakoukoli příležitost – zejména ke krátkodobému, ale klidně i delšímu pobytu v soukromí. Pro svou přijatelnou cenu a zajímavý interiér je oblíbený zejména u mladších párů. Pokud budete chtít, připravíme pro vás do apartmánů například šampaňské nebo květiny, případně si můžete objednat masáže a další služby přímo do apartmánu.

Objednání dárkového poukazu

Dárkový poukaz na ubytování v apartmánech Kolonáda dle vašeho výběru vám zašleme na uvedenou adresu ihned po obdržení platby. Úhradu můžete provést buď na bankovní účet nebo složenkou. Pro bližší informace a objednávky máte k dispozici tyto kontakty:

 • Objednávky na telefonním čísle +420 608 912 554
  Pondělí – Pátek od 9:00 do 17:00, Sobota od 9:00 do 14:00
 • Bližší informace na emailu info@apartmanykolonada.cz
apartmany-voucher-2016
Pokud ještě nemáte povědomí o jednotlivých apartmánech, jejich vybavení a cenách, můžete se s nimi seznámit nyní:

Vybavení apartmánů

Pro vaše co možná největší pohodlí jsou pro vás k dispozici v každém apartmánu např.:

 •    vybavená kuchyňka, kávovar apod.
 •    televize, CD, DVD
 •    vysokorychlostní WiFi internet
 •    denní tisk
 •    minibar, výběr vín
 •    fén, žehlička
 •    a další vybavení, které určitě oceníte